Logo

Rusenje so torni (hilti) so profesionalen alat

Број на оглас: 2708546 | Објавен на: 15.05.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsime rusenje na sekakov vid na zidovi ploci skali plocki i mn drugo so profesionalen alat i isfrlanje na istoto so nas prevoz info na 078 305 021 i 072 633 633

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  XXX