Logo

Seat Ibiza. Nova

Број на оглас: 2708898 | Објавен на: 17.01.2018, 03:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 5.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Ibiza so celosna oprema Vo odlicna sostojba. Kolata e od prv sopstvenik I e so originalni kilometri. Nova kola. Gratis dve Novi zimski gumi. Ima servisna kniga

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач