Logo

ROVER MOZE I NA DELOVI

Број на оглас: 2709020 | Објавен на: 15.04.2019, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 214

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Rover 214 defekt na motor na mk tablici moze i na delovi
cena ekstra
info samo na
070210414

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 KOCUBA KOMPANI

Потврден огласувач