Logo

hidraulicna masina za ivicnjaci ulucni

Број на оглас: 2709165 | Објавен на: 04.12.2018, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


hidraulicna masina za ulucni ivicnjaci
tel.075336274 - 070247068

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 viluskar

Потврден огласувач