Logo

prodavam,velosped,2 spravi za grb,sprava za zadna loza

Број на оглас: 2709219 | Објавен на: 01.12.2017, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


poveke spravi za vezbanje

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Pepi