Logo

Kombe

Број на оглас: 2709640 | Објавен на: 03.07.2018, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.650 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba so realni kilometri registrirano,redovno servisirano.2004 god

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 velo

Потврден огласувач