Logo

Нови апартмани во хотелска зона-Крушево

Број на оглас: 2710414 | Објавен на: 30.07.2020, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 32 m²

Спрат: 1

Греење: Струја

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартманите се со посебни влезови, опремени за туристи. Секој апартман има опремена кујна, купатило, тераса со поглед на х.Монтана.WI-FI интернет , кабелска ТВ,паркинг.Греење со КЛИМА. Оддалечени 5 минути од центар и од жичара.Идеални за одмор.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач