Logo

FORD FIESTA 1.3 DELOVI

Број на оглас: 2710646 | Објавен на: 12.02.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2016

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fiesta1.3 na delovi od oprema ima centralno

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач