Logo

Семинарски, дипломски и проектни теми

Број на оглас: 2710675 | Објавен на: 22.08.2018, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработувам семинарски и проектни теми за средношколци, и семинарски и дипломски за студенти, за предметите Историја, Социологија, Филозофија, Математика, Хемија и Биологија.Есејска изработка за општествените науки и научно истражувачки трудови за природните науки.
Јазици на кои може да бидат напишани трудовите се
-Македонски
-Англиски
-Албански

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 maja hristovska

Потврден огласувач