Logo

Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze

Број на оглас: 2710680 | Објавен на: 17.04.2019, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 175 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 756 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1980

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Ulica 811 broj 13 Zeleznicka Stanica

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratni, vkupno 931 m2. Ima vgraden HIDROFOR. Lokacijata e obelezana na mapata. Kucata gi ima site potrebni dokumenti i e legalizirana. Broj na telefon za kontakt
071 564 406 i 078 335 618.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Marcelo

Потврден огласувач