Logo

Se prodava niva

Број на оглас: 2710759 | Објавен на: 13.09.2018, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva so povrsina od 7.5 dekari posadena so cendler orasi site zainteresirani mozat da se javat na 078636728 cena po dogovor

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач