Logo

Bluetooth slusalki -radio, SD cart, mikrofon - Слушалки ФМ

Број на оглас: 2710934 | Објавен на: 24.02.2020, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Нови блутут безжични слушалки со вграден микрофон и длабок и моќен бас. Имаат моќна батерија која издржува 10 часа континуирано слушање музика. Се полни со УСБ кабелче (вклучено во пакетот) директно од вашиот лаптоп или компјутер, а може да се полни со полнач за мобилен телефон.
ФУНКЦИИ
-вграден ФМ радио приемник
-влез за микро СД мемориска картица преку која можете да ја слушате вашата омилена музика
-BLUETOOTH функција за поврзување на слушалките со вашиот смартфон, лаптоп или таблет и безжично слушање на музика
-AUX влез за поврзување на слушалките со вашиот смартфон или лаптоп
-Хендсфри функција за одговарање на телефонски повик
Достава преку карго до било кој град или село за 110 денари. До дома доставата е 140 денари.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 majster

Потврден огласувач