Logo

se izdava magacin,hala so izlozben prostor

Број на оглас: 2710950 | Објавен на: 25.02.2020, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam hala, magacin so pristap na kamioni i viljuskar okolu nea i vo nea,pogoden za sekakva namena obezbeden so alarm, kameri so cela potrebna dokumentacija.poveke informacii na telefon.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar