Logo

Xbox 360+Kinect+2 kontrolera

Број на оглас: 2711795 | Објавен на: 03.12.2017, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Xbox 360 slim kupen 2016 , vo odlicna sostojba.
Za povekje informacii
Tell:071 353 504
072 226 939

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 jovan