Logo

Citroen C3, 1.4 HDI, avtomatik, 2005 g. Uvezen od Germanija

Број на оглас: 2712033 | Објавен на: 12.11.2018, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.550 €
3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Citroen C3 1.4 HDI motor so avtomatik menuvac vo odlicna sostojba, donesen so vozenje od Germanija.
Napraven golem servis vo Mart 2017

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач