Logo

Часови по ХЕМИЈА

Број на оглас: 2712228 | Објавен на: 20.02.2018, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Држам приватни часови по Хемија за основно и средно образование.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Марија

Потврден огласувач