Logo

Се продаваат нови патики

Број на оглас: 2712312 | Објавен на: 04.12.2017, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 33

Боја: Бела

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi maski detski patiki voopsto ne obleceni br.33. Se prodavaat i drugi detski obuvki od brendovi,epten socuvani. Obuvkite se od 2 god. do 5 god. i se prodavaat na parce.
Javete se da si odberete sto vi se dopagja.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 irina

Потврден огласувач