Logo

Продавам користени керамиди

Број на оглас: 2712661 | Објавен на: 04.12.2017, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Поголема количина , во добра состојба од ресторан Бриони

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Josko