Logo

Cassette Deck TECHNICS RS-TR 575 EXTRA

Број на оглас: 2713018 | Објавен на: 30.06.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


Dvata Deka Snimaat istovremeno + Revers.
Extra Sostojba. Made in Japan.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач