Logo

Kuka na odlicna lokacija !!! Куќа на одлична локација !!!

Број на оглас: 2713744 | Објавен на: 07.08.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 240 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 230 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1961

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: ул. Владо Кантарџиев, бр.6, Гевгелија

Цена: 56.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Гевгелија, наспроти Болницата. Во близина на железничка станица и автобуска станица, на само 5 минути од центарот на градот, на одлична локација!
Куќата има два спрата, 8 соби, по 4 соби на спрат, на вториот кат има клима, 2 купатила, по едно на спрат, има голем двор, место за паркинг, две гаражи и помошна просторија, во едната гаража има канал за автомеханичар.
Куќата е во одлична состојба, новопоставени словенски прозорци.
Одлична понуда! За повеќе информации на телефон 070 543 705 и 075 338 014

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Атанас

Потврден огласувач