Logo

Vitlo 5t

Број на оглас: 2714089 | Објавен на: 19.03.2018, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam vitlo 5t so 40m sajla i kardan kompletno vo ispravna sostojba moze da se proba 078 597 001 ZLATKO s.JOSIFOVO

  Валандово

Прати Е-Маил

  dzoce