Logo

BUNDA OD VIZON MNOGU SOCUVANA MOZI ZAMENA ZA MOBILEN

Број на оглас: 2714135 | Објавен на: 22.11.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Други

Големина: 40

Боја: Кафена

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam bunda od vizon mnogu socuvana. Mozi zamena za mobilen. Javuvajte se kaj Aleksandar na 075-624-895.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач