Logo

Se Izdava Sprat Za Turisti

Број на оглас: 2714428 | Објавен на: 06.12.2017, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 110 m²

Спрат: 3

Греење: Дрва

Цена: 6 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdava sprat za turisti so 3 sobi terasa i toalet.Ima WI -FI i kablovska.Lice za konktakt Meri 078388687 Cena po dogovor

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Meri