Logo

rover 420 sdi 77kw dizel 1996ta na delovi

Број на оглас: 2714437 | Објавен на: 16.11.2018, 12:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


rover 420 sdi 77kw dizel 1996ta na delovi

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач