Logo

Timberland zimski konduri

Број на оглас: 2714551 | Објавен на: 22.02.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: 39

Боја: Кафена

Цена: 1.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Timberland konduri, 1 sezona noseni, broj 39.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 xxxxxx

Потврден огласувач