Logo

Se prodava Samsung J3 Nov

Број на оглас: 2714685 | Објавен на: 06.12.2017, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J3 2016

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung J3 2016 nov

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban