Logo

****PRODAVAM KUKA VO KRUSHEVO SO ODLICNA MESTOPOLOZBA ****

Број на оглас: 2714688 | Објавен на: 26.06.2020, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 260 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Година на градба: 1990

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Koca milenku

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka karabina vo Krushevo so odlicna mestopolozba, smestena vo hotelska zona, vednas pod hotel Panorama,
po zelba moze da se prenameni vo hotel.
Kukata ima 2 terasi so prekrasen pogled na gradot, dolnata terasa e 3.5m x 1.2m, gornata terasa 8m x 1.2m,
Kukata e so kompletna sredena dokumentacija
DZVONETE NA OVAJ BR:
072238231


 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Taki

Потврден огласувач