Logo

Apartmani vo Berovo

Број на оглас: 2715126 | Објавен на: 08.08.2018, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


2 Apartmani so po 2 edinecni kreveti
Posebno WC
Mini kujna
na 2 min od centarot na Berovo.
Cena na apartman: 1000 den.

Tel. 078 269 124

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач