Logo

Se prodava Renault Megane 1.5 dci,Volvos60 2.4d ,Mercedes

Број на оглас: 2715252 | Објавен на: 11.06.2020, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Megane 1.5 DCI 10/2007 god 106 ks,so 6 brzini, evro 4 moze da se carini za eden den na mk tablici
,,Mercedes e 290 td 1996 god.
Volvo 2002 god s 60 2.4 d
vo odlicna sostojba so ful oprema
tel.za kontakt:071/354-330
Cena po dogovor!

 Кратово

Прати Е-Маил

 Сашо Јакимовски

Потврден огласувач