Logo

Детска соба комплет со душеци

Број на оглас: 2715289 | Објавен на: 08.01.2018, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


Детска соба со два кревета со душеци 190x90, во жолто-зелeна боја, од соба на девојчиња, малку користена. Кревет на кат со скали/фиоки. Шифоњер под креветот и друг голем шифоњер. Работна маса на кош со продолжеток на тркалце. Четири големи фиоки плус. Полица за на ѕид. Од соба 380x260. Може и за поголема соба и со друг распоред. Веќе размонтирана и може да се види, повеќе информации и на ВИБЕР 070361033. Село Истибања.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Ilco