Logo

BMW 520 m

Број на оглас: 2715611 | Објавен на: 16.01.2018, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 8.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam BMW 520 benzin + plin so dve godini garancija +atest,
Mnogu ekonomicen.
Ful oprema!!
Mnogu zacuvano vozilo ne e od uvoz,
Napraven mu e ful servis maslo, filtri,novi diskovi,novi plocki,novi gumi,
Registriran cela godina so zelen karton
Kolata e pali vozi bez nitu denar vlozuvanje.
Mozna e I zamena za djip, jeep,X5,X3,Aubi,vw,Mercedes..

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач