Logo

НОВОГОДИШНА ПРОМОЦИЈА! TRAKTOR YANMAR F7 4X4 – MADE IN JAPAN

Број на оглас: 2715821 | Објавен на: 30.03.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.690 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. ВЛЕЧЕЊЕТО НА СИТЕ ТОЧКОВИ (4x4) - МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

ТРАКТОРОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВ;

КОЊСКИ СИЛИ: 24:
ТРАКТОРОТ СЕ ПРОДАВА СО ФРЕЗА;

НОВОГОДИШНА ЦЕНА: ТРАКТОР СО ФРЕЗА - 4690 EUR;

075-457-990, 075-457-991

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач