Logo

JUNGSON HDCD CD

Број на оглас: 2716085 | Објавен на: 14.02.2020, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 369 €

21.999 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


JUNGSON HDCD CD vrven CD player, Ezoterija,balansirani analogni izlezi,
Originalen Dalecinski, kompletno ispraven i socuvan
Cena 369 evra

Vrven zvuk!

Kontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gigi

Потврден огласувач