Logo

ADC A2080 E

Број на оглас: 2716097 | Објавен на: 14.02.2020, 18:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €

10.999 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


ADC A2080 E
Legendaren zasiluvac, ispraven i dobro socuvan
180 evra
Kontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gigi

Потврден огласувач