Logo

Parena buka za obrabotka

Број на оглас: 2716127 | Објавен на: 23.02.2019, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Parena buka za prerabotka, donesena od germanija, extra kvalitet, cisto drvo.... Ekstra cena....
Kontakt samo na ovoj broj:
075-995-144
075-995-144

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 feroza

Потврден огласувач