Logo

Lamela,potisna,zamaec...

Број на оглас: 2716363 | Објавен на: 20.07.2018, 20:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325tds

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 120 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam NOV komplet set lamela,potisna,drug lager i fiksen zamaec marka MEKARM za bmw 325tds,odgovara i na 525(vo prodavnica e 23300den)MOZE ZAMENA I ZA DRUGA ROBA(TELEFON ...)

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 D.B.

Потврден огласувач