Logo

KOLEKCIJA * 2100 matrici + 8000 midi fajlovi *

Број на оглас: 2716400 | Објавен на: 18.04.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Колекција од најпопуларните српски и странски матрици. Има околу 2100 матрици, повеќето од нив се оригинал студиски со бек вокали од оригиналниот изведувач. Во пакет со нив следуваат и околу 8000 миди фајлови гратис. Пишете ни ваш емаил доколку сакате да ви пратиме листа и примери од се што нудиме во пакетот. Цената за комплетот е 300 денари на 2 DVD + трошоци за испорака.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon

Потврден огласувач