Logo

NOV STAN 88 KAJ NOVA VEDNAS VSELIV

Број на оглас: 2716493 | Објавен на: 20.03.2018, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 88 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: TAFTALIDZE KAJ NOVA

Цена: 1.050 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NOV STAN 88 m2 SO 2 SPALNI,LIFT,PARNO IMOTEN LIST.STANOT E VEDNAS VSELIV.LOKACIJA KAJ NOVA I GRAND PRESTIGE.NOVOGODISEN POPUST.1020EUR/m2

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 VIKTORI.NEDVIZNOSTI

Потврден огласувач