Logo

Acai Berry

Број на оглас: 2716635 | Објавен на: 21.12.2017, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.650 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Slimline Acai Berry
+38977 533 219
Доколку сакате да ја постигнете посакувата трансформација и да имате сјајна кожа, ние ги создадовме специјално дизајнираните капсули за Вас Slimline Acai Berry.
Неверојатните бобинки се главни состојки на овие капсули. Познавајќи ја магичната моќ на Acai Berry во разубавување на кожата ние го уклучивме екстрактот од овие бобинки, а за нивното одлично дејство сведочат голем број наши задоволни корисници.
Не постои подобар додаток на исхрана од Slimline Acai Berry кои на природен начин и ефикасно ја регулираат телесната тежина. Природните билни екстракти од Slimline Acai Berry капсули помагаат во реглирање и одржување на телесната тежина.
Ќе потигнете брзи и видливи резултати без исцрпувачки диети и напорни вежби. Подеднакво исто ефективно делува и кај мажи и кај жени.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач