Logo

Slim Line 36 capsules

Број на оглас: 2716644 | Објавен на: 17.01.2019, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


#ПРАЗНИЦИ СЕ БЛИЖАТ 🎆🎄🎉
Slim Line 36 capsules
+389 77 533 219
• Го намалуваат апетитот
• Ги разградуваат маснотиитe
• Таргетирано слабеење – масните наслаги прво ќе се изгубат околу стомакот, половината, и колковите

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач