Logo

Лактофризер

Број на оглас: 2717543 | Објавен на: 12.11.2018, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


скоро нов..има работено само 6 месеци--1000 л

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач