Logo

SE PRODAVA I MENUVA

Број на оглас: 2717817 | Објавен на: 09.06.2018, 07:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 155

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ALFA ROMEO 155 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA STEGNATA.MOZE I ZAMENA ZA KARAVAN VOZILO A I NE MORA DA E.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ilo

Потврден огласувач