Logo

Prodavam masina za pletenje ( плетење )

Број на оглас: 2717978 | Објавен на: 27.03.2019, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina za pletenje super socuvana ispravna. so nea idat tegovi,al.lenta I drugi priklucni elementi.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 alek mirevski

Потврден огласувач