Logo

Se prodava pila za secejne drva dolmark

Број на оглас: 2718538 | Објавен на: 25.03.2019, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.499 МКД
11.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Dolmark prv sopstvenik pali seci
Treba da se stavi nov list i lanec ostanato e se ok
Broj 076387748

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач