Logo

se prodava

Број на оглас: 2718718 | Објавен на: 23.07.2018, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Berlingo 2.0 hdi multispace
ful oprema
kupen vo MK prv sopsvenik reg do 09/2018
pom 266000 km
vredi da se vidi
cena po dogovor
javetese samo na ovoj goren broj
info 070 240 853

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач