Logo

SLEP 24/7 MOZNOST PLAKANJE NA FAKTURA

Број на оглас: 2719039 | Објавен на: 14.06.2019, 23:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078 313 012 071452 452 KRLE
CENA PO DOGOVOR

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 krle

Потврден огласувач