Logo

Prevoz Sofia Solun

Број на оглас: 2719051 | Објавен на: 03.06.2018, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Taxi Sofia i Solun Skopje 24/7

Skopje (Aerodrom) 2,000den.
Solun (Aerodrom) 4,500den.
Sofia (Aerodrom) 3,000den.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 _____

Потврден огласувач