Logo

Se izdava Deloven Prostor - Се издава Деловен Простор

Број на оглас: 2719550 | Објавен на: 06.12.2018, 12:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се издава деловен простор 130м2 кај типската населба во Прилеп

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Slavco

Потврден огласувач