Logo

PRODAVAM SAMUSNG GALAXY BEL CORE GT-I8260

Број на оглас: 2720025 | Објавен на: 03.07.2018, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: SAMSUNG GALAXY CORE GT-I8260

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM SAMSUNG GALAXY CORE GTI 8260 KAKO NA SLIKATA BEL
DOBRO SICUVAN
GRATIS FUTROLA
ZA DETALI ZA MOBILEN KLIKNI TUKA NA
L INKOT -- https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_i8260-5419.php
CENA 2900 den

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ..........................

Потврден огласувач