Logo

Polovni delovi za Ford Fiesta 1.25 zetek-S 16V

Број на оглас: 2720116 | Објавен на: 01.08.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za fiesta od 96-2001 God.-1.25 zetek-S 16 V imam se, kolata e so 3vrati el. Na stakla, centralno, klima, abs, air bag

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Nino

Потврден огласувач